درباره ما 

آموزشگاه دما صنعت با اساتیدی مجرب از سال 1393 فعالیت خود را به صورت رسمی در زمینه تأسیسات، آموزش پکیج شوفاژ دیواری، آموزش کولرگازی، آموزش آبگرمکن و سایر رشته‌های مربوطه با سازمان فنی‌و حرفه­‌ای آغاز کرده است. سابقه و تجربه کاری موسس و مدرسین این آموزشگاه در زمینه تأسیسات باعث شده در این مدت کوتاه این موسسه به یکی از متمایزترین آموزشگاه‌های کشور در زمینه آموزش پکیج شوفاژ دیواری و آموزش کولرگازی و آموزش آبگرمکن تبدیل شود. 

با آموزش  به بازار کار وارد شوید

 

این موسسه با ایجاد فضای مناسب و تأمین تجهیزات آموزشی در پی ارتقا سطح کیفی و کمی کارآموزان در حین دوره و پس از آن می‌باشد. تلفیق مباحث تئوری همراه با کار عملی و پشتیبانی کارآموزان پس از اتمام دوره­‌های آموزشی باعث ارتباط قوی و مستمر کارآموزان با این مرکز گردیده است. 

چشم انداز آموزشگاه دما صنعت:

آموزشگاه دما صنعت بر این باور است که آموزش تخصصی و مشاوره صحیح کارآموزان می‌تواند علاوه بر ایمن سازی و بالا بردن سطح اطلاعات مشتریان، فرصت‌های شغلی ایده آلی نیز در زمینه خدمات پس از فروش در کشور ایجاد نماید. 

مراحل آغاز به کار و رشد

آموزشگاه فنی و حرفه ای دما صنعت از سال 93 تاسیس شد و تا کنون مشغول به فعالیت می‌باشد این مرکز سعی دارد به دانشجویان رشته تاسیسات بهترین خدمات آموزشی را ارائه دهد.

آموزشگاه دما صنعت تلاش دارد خدماتش به روز باشد و همچنان در حال توسعه می‌باشد.

۷۰۰۰ نفر
از دوره های دما صنعت نتیجه گرفته‌اند

 

بیش از 90 درصد از دانشجویان این مرکز در بازار کار تعمیرات و نصب مشغول به فعالیت می‌باشند

نظرات برخی از دانشجویان

دما صنعت آموزشگاه
سلام

پاسخگوی شما هستیم